Firma transportowa zatrudni osobę do pracy w biurze ( Goleniów )

DPL Transport Spedition Sp. z o.o.

72-100 Goleniów, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma transportowa zatrudni osobę do pracy w biurze

Wymagania:
- j. angielski i/lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
- kreatywność, umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy - Goleniów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email

Wymagania

Prezentacja firmy

Firma transportowa specjalizująca się w przewozie ładunków chłodniczych,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka