Financial Processes Specialist with German

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki na tym stanowisku:

Analiza zamówień sprzedażowych oraz ich warunków
• Przetwarzanie i zarządzanie zamówieniami sprzedaży i zakupów oraz tworzenie faktur
• Śledzenie informacji dotyczących dostaw w celu rozpoznawania przychodów
Reprezentowanie firmy przed klientami niemieckojęzycznymi jako pierwszy punkt kontaktu w kwestiach finansowych
• Monitorowanie i analiza bieżących kosztów i przychodów
Kompleksowa obsługa klienta (poza ofertą i negocjacjami) - aż do wystawienia faktury

Kompetencje, jakich poszukujemy u kandydata:

Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i/lub kontrolingu
Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2) oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)
• Ukończenie studiów związanych z finansami i rachunkowością
• Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Za swoje zaangażowanie otrzymasz:

• Ponadrynkowe, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Stanowisko zależne od Twojego doświadczenia
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pakiet szkoleń i przyjazne warunki pracy - relax room, świeże owoce
• Możliwość pracy zdalnej (po pół roku od zatrudnienia)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials