Michael Page Michael Page

Finance Manager

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej należącej do międzynarodowej grupy, poszukujemy obecnie doświadczonych kontrolerów finansowych i managerów controllingu do objęcia roli Finance Managera zakładu. Osoba ta odpowiadać będzie przede wszystkim za funkcję controllingową firmy, a także finanse przedsiębiorstwa.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z sektora automotive o rozpoznawalnej marce.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie rocznego budżetu Spółki we współpracy z zespołem oraz Zarządem
  • Udział w forecastowaniu oraz analizie odchyleń od ustalonych budżetów
  • Kontrola kosztów produkcji oraz funkcji wspierających
  • Wsparcie przy opiniowaniu oraz kalkulacji opłacalności nowych projektów
  • Tworzenie okresowych raportów zarządczych oraz prognozowanie wyników
  • Usprawnianie narzędzi controllingowych
  • Praca nad optymalizacją kosztów w poszczególnych obszarach działalności Spółki
  • Zarządzanie podległym zespołem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pochodne; mile widziane dodatkowe wykształcenie czy certyfikaty z obszaru kontrolingu, finansów
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonej odpowiedzialności i zakresie zadań w sektorze produkcyjnym
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • Doskonała znajomość narzędzi kontrolingowych; doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobre zdolności komunikacyjne

Oferujemy

Nasz klient oferuje wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia, a także pakiet benefitów. Stanowisko gwarantuje również udział w ciekawych projektach oraz możliwość współpracy z doświadczoną kadrą zarządzającą.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page