Finance Manager (m/k)

Michael Page

Będzin, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie stanowić mocne wsparcie dla Dyrektora Operacyjnego oraz Dyrektora Zakładu w obszarze finansów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży recyklingowej.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza sytuacji finansowej Firmy
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz w obszarze finansów na potrzeby Zarządu
  • Tworzenie i nadzorowanie procesów finansowych
  • Udział w zamykaniu miesiąca i przygotowywanie raportów zarządczych
  • Sugerowanie nowych rozwiązań, optymalizacji i narzędzi w obszarze kontrolingu/analizy finansowej
  • Codzienna współpraca z osobami zarządzającymi spółką
  • Współpraca z zewnętrzną firmą w obszarze księgowości

Profil kandydata

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość procesów finansowo-księgowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność prezentowania danych oraz przedstawiania rozwiązań
  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca przy projekcie "greenfield"
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Będzin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page