Finance & Accounting Junior Specialist with Spanish

WiPjobs

Krakow, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Processing invoices (PO, Non-PO, Recurring, Down Payments documents)
  • Performing invoice Pre-Process-Manual and electronic
  • Reviewing and resolving client queries
  • Supporting reporting process
  • Taking part in transition processes

Wymagania

  • Fluent Spanish (C1)
  • Good knowledge of English (min. B2)
  • Readiness to start an international carrier
  • Ability to manage time and priorities, work in a changing environment, work under pressure
  • Good knowledge of MS Office
  • Good analytical skills

Prezentacja firmy

WiPjobs focuses its business on qualified, professional and skill... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse