Field Sales Engineer

Moltton

Tychy, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne klienta przed i posprzedażowe,
  • Analiza potrzeb klientów, dobór odpowiedniego produktu, opracowanie koncepcji produktu, rejestrowanie i monitorowanie projektów, monitorowanie zgłoszeń i zapytań technicznych,
  • Współpraca z działami R&D w firmie i u klienta w zakresie realizacji projektów,
  • Przeprowadzanie wstępnej diagnostyki problemów technicznych,
  • Współtworzenie dokumentacji: produktowej, projektowej, przetargowej,
  • Testy i walidacja produktów,
  • Analiza konkurencyjności oferty handlowej,
  • Współtworzenie strategii produktowych,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów oraz wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku lidera zespołów projektowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki elektronika lub informatyka (ze specjalizacją systemów wbudowanych),
  • Dobra znajomość budowy i zasad działania urządzeń elektronicznych, komputerów klasy PC oraz systemów wbudowanych w przemyśle,
  • Wiedza z zakresu: projektowania, testowania, walidacji, produkcji urządzeń elektronicznych,
  • Umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej oraz prowadzenia prezentacji.

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu,
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy