Michael Page Michael Page

Field IT Specialist

Na stanowisku Field IT Specialist będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za wsparcie klientów we wszystkich tematach technologii informatycznych w laboratoriach związanych z rozwiązaniami przyszłego pracodawcy na podstawie wcześniej przygotowanych wytycznych, procedur i regulacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest światowy lider w dziedzinie diagnostyki medycznej. Dostarcza on rozwiązania diagnostyczne z zakresu systemów, odczynników, oprogramowań, które określają źródła problemów badawczych. Z racji rozwoju jego współprac z podmiotami wykorzystującymi oferowane systemy i oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko Field IT Specialist.

Opis stanowiska

- Przeprowadzanie audytu infrastruktury IT klientów przed instalacją produktów reprezentowanej firmy.

- Instalacja własnych* rozwiązań oprogramowania pośredniczącego na serwerach lub w infrastrukturze maszyn wirtualnych klienta.

- Konfiguracja połączenia z laboratoryjnymi systemami informacyjnymi.

- Weryfikacja i kwalifikacja przepływu danych; zapewnienie, że dostawa instalacji jest zgodna z potrzebami i wymaganiami Klienta.

- Korzystanie na co dzień z systemu Customer Relationship Management do interwencji, wsparcia, zamówień dostaw.

- Aktualizacja zainstalowanej bazy (aktualizacja systemu operacyjnego, aktualizacja oprogramowania, zmiany sprzętu).

- Diagnozuj i naprawiaj systemy zdalnie lub na miejscu.

- Bliska współpraca z globalną organizacją obsługi klienta na poziomie 2, aby eskalować ważne problemy, utrzymywać swój poziom wiedzy i stale doskonalić swoje umiejętności techniczne.

*Rozwiązanie klienta

Profil kandydata

- Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w IT;

- Doświadczenie z technologiami IT, w tym sieci, bazy danych, oprogramowanie pośredniczące, interfejsy i aplikacje

- Znajomość architektury sieci i konfiguracji platformy (IP / Podsieci / Brama / Routing / Firewall / VLAN / …)

- Doświadczenie we wsparciu klienta z obszaru Windows, serwera, Linux oraz w maszynach wirtualnych.

- Język angielski na bardzo dobrym poziomie (mowa i pismo)

Dodatkowe plusy:

-Znajomość Salesforce i SAP

-Dodatkowy język:francuski i niemiecki

Oferujemy

- Bardzo dobre wynagrodzenie

- Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania organizacji

- UoP, (B2B do negocjacji)

- Wszystkie potrzebne profesjonalne narzędzia, w tym

* samochód firmowy do użytku prywatnego

* laptop i 2 monitory

- Pakiet świadczeń (prywatna opieka zdrowotna, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page