Billennium Sp. z o.o.

Fakturzystka

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

• Wystawianie faktur sprzedażowych oraz innych dokumentów księgowych

• Kontrola poprawnego oraz terminowego wystawiania faktur

• Zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentów księgowych

• Wyjaśnianie i monitorowanie faktur kosztowych

• Kategoryzowanie faktur kosztowych w systemie zgodnie z wewnętrznymi regulacjami

• Bieżący monitoring płatności

• Współpraca ze wszystkimi wewnętrznymi działami firmy oraz z klientem wewnętrznym

• Archiwizacja i monitorowanie aktualności zamówień

Wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Wiedza z zakresu regulacji prawnych dotyczących stanowiska

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel

• Skrupulatność i dokładność we wprowadzaniu danych

• Umiejętność efektywnego zarządzania pracą i ustalania priorytetów

• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Dowolną formę zatrudnienia

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu

• Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.