Export Sales Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, szukamy osoby na stanowisko:

Export Sales ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • planowanie nowych działań sprzedażowych i rozwój sieci sprzedaży;
  • nadzór nad realizacją strategii i celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych
  • aktywne rozwijanie relacji biznesowych, kontrola realizacji kontraktów zagranicznych -  wsparcie dla działu sprzedaży;
  • odpowiedzialność za doradztwo techniczne oferowanych produktów;
  • współpraca z działem marketingu i innymi działami firmy;
  • budowa zespołu i odpowiedzialność za realizowanie założeń budżetu sprzedaży Działu eksportu;

Wymagania:

  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie o profilu przemysłowym;
  • doświadczenie we współpracy z dystrybutorami i obsłudze klientów międzynarodowych (B2B);
  • predyspozycje do bycia liderem, budowania własnego zespołu i zarządzania nim;
  • kompetencje w obszarze długofalowego planowania sprzedaży i negocjacji;
  • dobra znajomość jęz. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – poziom B2;
  • znajomość rynku i języka niemieckiego (będzie dodatkowym atutem);

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
  • możliwość budowania własnego zespołu i kreowania jego rozwoju;
  • rozwój zawodowy i możliwość awansu w perspektywie na wyższe stanowisko;
  • realny wpływ na kreowanie strategii sprzedażowej firmy w obszarze eksportu;
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
  • samochód służbowy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.