Export Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora komponentów dla branży meblarskiej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Export Sales Manager / Business Development Manager.

Export ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Realizacja strategii rozwoju firmy na rynkach zewnętrznych (Europa, Azja, US)
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych, nawiązywanie relacji i budowanie długofalowej współpracy.
  • Opracowywanie polityki cenowej oraz ofert dla przyszłych Klientów.
  • Reprezentowanie firmy na rynkach zagranicznych (wszelkie dostępne kanały).
  • Współpraca z Zarządem oraz pozstałymi działami firmy.
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B na rynkach zagranicznych.
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w sprzedaży relacyjnej.
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych oraz elastyczność w  wykorzystywaniau technik zdalnych w zdobywaniu klientów.
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz analizy danych biznesowych.
  • Aktualny paszport, czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lider w swojej branży.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B na czas nieokreślony.
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz koleżeńską opartą na współpracy atmosferę.
  • Samodzielne, decyzyjne stanowisko.
  • Realny wpływ na dalszy rozwój firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.