Export Key Account Manager

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Firma z branży FMCG.
  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, zatrudniająca w Polsce około 1000 osób w dwóch zakładach produkcyjnych. W związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania kandydatów na stanowisko Key Account Manager (Export Department).

Opis stanowiska

  • Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa oraz utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami firmy,
  • Współpraca z innymi działami w firmie w zakresie realizacji kontraktów,
  • Analityka sprzedaży,
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • Realizacja strategii sprzedażowej firmy w zakresie eksportu,
  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (każdy kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji,
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych oraz silna motywacja do samodzielnej pracy,
  • Dobra organizacja pracy oraz systematyczność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na samodzielnym stanowisku w doświadczonym zespole specjalistów,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page