Export Account Manager - rynek niemiecki

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta,  lidera sprzedaży na rynku artykułów dziecięcych, w związku z rozwojem na rynek zagraniczny, poszukujemy obecnie osób na stanowisko Export Account Managera.

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • aktywne poszukiwanie klientów na rynku zagranicznym i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych,
  • docieranie do Klientów B2B z obszaru dystrybucji,
  • analiza rynku zagranicznego oraz podejmowanie działań marketingowych, analiza działań konkurencji,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • obsługa sklepu internetowego dla dedykowanego obszaru sprzedaży.

Czego poszukujemy u Kandydatów?

  • 1-2 letniego doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • płynnej znajomości języka niemieckiego
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości obsługi sklepów internetowych i sprzedaży internetowej
  • znajomość rynku niemieckiego - mile widziane

Co otrzymasz wzamian?

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie sprzedażowe,
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • pracę w miłej atmosferze w nowoczesnym biurze,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowy)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management