Expansion Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Aktualnie dla naszego Klienta,czołowej sieci spożywczej działającej na rynku polskim, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Expansion ManagerMiejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

  • Pozyskiwanie lokalizacji pod lokale sieci,
  • Przygotowanie analizy finansowej i potencjału lokalizacji,
  • Sprawdzanie statusu prawnego nieruchomości,
  • Prezentacje lokalizacji zarządowi,
  • Prowadzenie negocjacji i renegocjjacji umów najmu
  • Monitorowanie rynku nieruchomości oraz konkurencji,
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z umowami najmu,
  • Akceptacja dokumentów księgowych wpływających od wynajmujących,
  • Rozliczenie i analiza kosztów nieruchomości własnych i wynajmowanych,
  • Raportowanie o stanie prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • Silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz utrzymanie wysokiej jakości pracy,
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości komercyjnych, w tym min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ekspansji i pozyskiwania nowych lokalizacji,
  • Aktualna wiedza nt. uwarunkowań prawnych umów najmu,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne, jak i negocjacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem,
  • Prawo jazdy, kat. B.

Nasz Klient może zaoferować:

  • Pracę w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organziacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.