ERP System Engineer

Moltton

śląskie, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Codzienne wsparcie użytkowników, analizowanie i rozwiązywanie problemów, diagnozowanie problemów i rekomendowanie rozwiązań,
  • Testowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie ERP oraz jego konfiguracja,
  • Rozwiązywanie problemów systemowych, współpraca z programistami i zespołem technicznym w celu testowania, debugowania i zapewnienia obejść w razie potrzeby, identyfikowanie przyczyn źródłowych i konieczności zabezpieczenia systemu, zapewnienie stałego rozwiązania systemowego i tworzenie dokumentacji FSD gdy jest to wymagane,
  • Zarządzanie incydentami,
  • Proponowanie i przygotowywanie poprawek SQL do baz danych,
  • Zarządzanie wnioskami o zmianę zgodnie z procesem zarządzania zmianą poprzez analizowanie i proponowanie technicznych rozwiązań systemowych,
  • Udział w aktualizacjach i uaktualnieniach systemu poprzez zapewnienie pomocy zespołowi technicznemu,
  • Współpraca z zainteresowanymi stronami poprzez zapewnienie wsparcia funkcjonalnego w celu zapewnienia udanego przebiegu procesów biznesowych w systemie ERP,
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych dla użytkowników końcowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu procesów finansowych w systemie ERP,
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim,
  • Praktyczna wiedza na temat innych procesów w obszarach zamówień, sprzedaży, produkcji i łańcucha dostaw,
  • Praktyczna znajomość języka SQL,
  • Znajomość Oracle,
  • Umiejętność zrozumienia architektury systemu i sieci, platformy systemu ERP, dostępu do systemu, modeli danych, projektowania baz danych, przepływu danych, tabel,
  • Umiejętność dokumentowania wymagań technicznych i funkcjonalnych poprzez współpracę z interesariuszami biznesowymi, FDAL, zespołem projektowym i członkami zespołu Competence Center,
  • Orientacja na procesy oraz umiejętność analizowania i projektowania/budowania złożonych procesów w systemie ERP,
  • Zdolność do dokumentowania i rozwiązywania błędów systemowych,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i dokumentacji szkoleniowej,
  • Otwarty umysł i silna orientacja na klienta wewnętrznego
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań i zarządzania kilkoma niezależnymi zadaniami jednocześnie.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet dodatków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton