Engineering Product Leader (NPI Leader - electronics)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem działu R&D i ulokowaniem nowych stanowisk w zakładzie produkcyjnym w Polsce nasz Klient (międzynarodowa firma produkująca rozwiązania z obszaru automatyki domowej) poszukuje kandydata na stanowisko Engineering Product Leader. Osoba ta będzie odpowiadać za obszar NPI (elektronika).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z ugruntowaną pozycją na rynku z okolic Katowic zajmująca się m.in. zagadnieniami automatyki domowej.

W związku z planowanym rozwojem firma poszukuje osoby, która obejmie stanowisko Engineering Product Leader.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynację działań, odpowiedzialność za prowadzony projekt rozwoju grupy produktów;
  • Ścisłą współpracę z pozostałymi oddziałami organizacji;
  • Prowadzenie projektu w kierunku zrealizowania zdefiniowanych celów;
  • Raportowanie osiąganych postępów i wyników;
  • Nadzór nad harmonogramem projektu;
  • Zapewnienie przyjętych standardów i wymagań;
  • Zarządzanie zespołem projektowym/produktowym.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, elektryka lub pokrewne kierunki);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarze rozwoju elektroniki;
  • Dobra znajomość metodologii prowadzenia projektów (PMI lub SCRUM) -> mile widziana certyfkacja;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (również zagranicznych - Europa);
  • Dobra organizacja pracy własnej, pro-aktywna postawa, dynamizm w działaniu.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Udział w rozwoju działu R&D oraz rozwoju nowych produktów;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Pracę w międzynarodowym zespole.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page