Engineering manager

Hays Poland

Śląsk, śląskie

Hays Poland

Śląsk
Śląsk
NR REF.: 1138281

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Engineering Managera.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad terminową realizacją planu produkcyjnego,
  • Dbałość o ciągłość utrzymania ruchu maszyn, instalacji oraz urządzeń,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla podległego zespołu,
  • Wdrażanie projektów poprawiających jakość oraz wydajność produkcji, optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • Odpowiedzialność za budżet w obszarze utrzymania ruchu oraz inżynierii,
  • Zapobieganie awariom, tworzenie planów prewencyjnych,
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją z obszaru Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomosc narzędzi lean,
  • Umiejętności przywódcze oraz interpersonalne.
Oferujemy

  • Czynny udział w rozwoju firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów,
  • Udział w licznych, ciekawych projektach.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij Nam swoje aktualne CV.
Jeśli oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy - skontaktuj się z Nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy