Engineering Manager

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Engineering Manager. Główne zadania to rozwój działu technologicznego oraz wdrażanie nowych projektów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, która posiada dwa zakłady produkcyjne w Polsce centralnej. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który jest światowym liderem w swoim sektorze produkcji oraz rok do roku zwiększa sprzedaż w Polsce i na świecie. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany około 30km na północ od Łodzi.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem inżynieryjno - technicznym
  • Odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzaniem nowych produktów do produkcji
  • Podejmowanie działań strategicznych dla organizacji - proponowanie, opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Wdrażanie projektów instalacyjnych dla nowych produktów oraz inwestycji: nadzór nad budżetem, realizacja podłączeń, dobór i współpraca z zewnętrznymi dostawcami itp.
  • Odpowiedzialność za kontrolę realizacji harmonogramu, terminowości oraz kontrolę i zarządzanie budżetem projektu
  • Odpowiedzialność za tworzenie i zarządzanie wewnętrznym zespołem projektowym
  • Optymalizacja oraz standaryzacja procesów produkcyjnych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy kandydata
  • Premię menadżerską, samochód służbowy oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Pracę na warunkach partnerstwa i koleżeństwa w zgranym zespole
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page