Engineering Manager / Kierownik Techniczny

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Kierownika Technicznego, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie obszarem inżynierii oraz inwestycji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w południowej części Wrocławia.

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem ok. 20 inżynierów obróbki skrawaniem i montażu
  • rozwój pracowników, technologii i procesów,
  • zapewnienie w organizacji aktualnej wiedzy na temat dostępnych technologii,
  • organizacja partnerskiej współpracy z innymi zespołami w zakresie ciągłego rozwoju i doskonalenia produktów i procesów,
  • zapewnienie rozwoju i ciągłego doskonalenia systemu zarządzania zmianą techniczną oraz uruchamianie nowych możliwości produkcyjnych,
  • planowanie oraz nadzór nad realizacją budżetu technologii wytwarzania (Opex i Capex),
  • przygotowywanie rocznych planów inwestycji oraz nadzór finansowy oraz techniczny nad projektami technologicznymi,
  • koordynacja współpracy z globalnymi dostawcami oprzyrządowania produkcyjnego,
  • merytoryczny nadzór nad dokumentacją techniczną i technologiczną.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w szczególności w kierowaniu i zarządzaniu wielodyscyplinarnym zespołem inżynierów,
  • praktyczna znajomość technologii procesów wytwarzania, w szczególności: procesów CNC, montażu, procesów elektrotechnicznych,
  • doświadczenie i osiągnięcia w zakresie opracowywania oraz wdrażania nowych procesów produkcyjnych i nowych produktów,
  • zorientowanie w najnowszych technologiach produkcyjnych,
  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem własnym oraz zespołu,
  • rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie i bonus roczny
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy
  • przyjazna atmosfera i wysoka kultura pracy
  • pakiet benefitów
  • ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page