Engineering and improvement manager m/f

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem inżynieryjnym i wdrażanie optymalizacjip Lean w zakładzie.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna oferująca swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązania, a pracownikom stabilność zatrudnienia i możliwość stałego rozwoju. W związku ze strategią rozwoju nowego zakładu produkcyjnego (greenfield), firma poszukuje osoby odpowiedzialnej za zarządzanie działem inżynieryjnym i wdrażanie optymalizacji Lean w zakładzie.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie grupą inżynierów procesu, poprzez ustalanie celów, nadzór nad ich realizacją.
  • Optymalizacje, usprawniania i ciągłe doskonalenie procesów w obszarze funkcjonowania zakładu produkcyjnego, eliminacja marnotrawstwa, poprawa ogólnego przepływu.
  • Identyfikowanie problemów oraz wdrażanie zmian operacyjnych w celu zapewnienia efektywności oraz jakości procesów produkcyjnych oraz procesów funkcji wsparcia.
  • Wdrażanie projektów i narzędzi Lean Manufacturing (TPM, VSM, 5S, KANBAN, SMED,POOGI, etc.)
  • Wdrażanie kultury LEAN na każdym szczeblu organizacji
  • Wdrożenie i koordynacja systemu szkoleń oraz zarządzanie grupami projektowymi
  • Opracowanie, wdrożenie i zarządzanie kluczowymi wskaźnikami operacyjnymi
  • Zarządzanie kluczowymi projektami w ramach zakładu, w tym procesie raportowanie postępów do Dyrektora Zakładu
  • Wsparcie managerów oraz liderów zarządzającymi zespołami ludzkimi w obszarze LEAN w celu poprawy ogólnej wydajności, efektywności kluczowych procesów oraz eliminacji strat.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5- 10 letnie doświadczeniw w zakresie Zarządzaniem działem inżynieringu, lean management lub zarządzania projektami w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwiniętę umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Praktyczna znajomość jednej z metod zarządzania projektami (PMI, Prince 2, itp.)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Znajomość pakietu office, szczególnie Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość wykorzystania dotychczasowego i zdobycia nowego doświadczenia w zarządzaniu zespołem i budowaniu kultury Lean
  • Możliwość rozwoju nowego zakładu produkcyjnego
  • Możliwość rozwoju kompetencji managerskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page