EMEA Country Payroll Manager

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1149032

W imieniu naszego klienta, światowego lidera bankowości i finansów w centrum Wrocławia, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko kierownicze: Krajowy menedżer ds. Płac w regionie EMEA (EMEA Country Payroll Manager).

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację kadrowo-pracowniczą w jednym lub kilku krajach Europy kontynentalnej. Stanowisko będzie ważną częścią międzyregionalnego zespołu ekspertów ds. Wynagrodzeń odpowiedzialnych za różne kraje EMEA.

OBOWIĄZKI:

• Nadzór nad miesięcznymi listami płac pracowników
• Koordynacja dokumentów regulacyjnych i podatkowych, analiza płatności stron trzecich, sprawozdawczość       wszystkich wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych
• Terminowe raportowanie danych finansowych związanych z przetwarzaniem listy płac
• Pomoc w zarządzaniu relacjami z krajowymi i lokalnymi organami regulacyjnymi i księgowymi
• Zapewnianie solidnych procedur operacyjnych zarządzania dokumentami
• Wspieranie ogólnych międzynarodowych operacji związanych z zasobami ludzkimi
• Możliwość podjęcia wyjazdów służbowych

WYMAGANIA:

• 5-10 lat doświadczenia w płacach
• Pełna znajomość języka angielskiego
• Dobre umiejętności organizacyjne, efektywna praca na wielu płaszczyznach
• Doświadczenie w dziecinie polskiego prawa podatkowego, w zakresie wynagrodzeń i świadczeń oraz wymogów regulacyjnych
• Możliwość szkolenia i pokrycia wynagrodzeń z innych krajów regionu EMEA zgodnie z wymaganiami
• Zdolność do proaktywnego zarządzania ryzykiem i wdrażania skutecznych kontroli w ciągle zmieniającym się środowisku
• Doświadczenie budowaniu efektywnych relacji z zewnętrznymi usługodawcami i dostawcami
• Zdolność do rozwijania i szkolenia młodszego personelu w zakresie umiejętności i wymagań płacowych
• Bardzo dobra znajomość programu Excel i narzędzi do analizy danych
• Doświadczenie w pracy w dużej organizacji, ale niekoniecznie w sektorze usług finansowych
• Silne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej
• Idealnie wykształcone na poziomie wyższym lub równoważnym
• Do końca sierpnia tego roku możliwość pracy zdalnej, ze względu na specyfikę pracy payroll docelowo wymagana praca w biurze (ścisłe centrum Wrocławia), po okresie pandemii możliwość podjęcia pracy hybrydowej
•Gotowość do relokacji

CO OFERUJEMY:

Wybrany kandydat otrzyma ambitne stanowisko w szybko rozwijającej się organizacji z wieloma możliwościami rozwoju. Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne) są również częścią umowy.

Zainteresowała Cię ta oferta? Prześlij nam swoje CV i dowiedz się więcej!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland