Embedded Software Engineer

Besthr

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest ogólnopolską agencją rekrutacyjną. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla producenta urządzeń oraz rozwiązań programistycznych w dziedzinie nowoczesnych technologii z użyciem inteligentnych technologii Internetu Rzeczy, uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji, na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie systemów wbudowanych
  • Projektowanie, rozwijanie, kodowanie, testowanie i usuwanie błędów w oprogramowaniu
  • Analiza i zwiększenie wydajności, skalowalności zasobów systemowych
  • Integracja i ocena zaprojektowanego produktu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej w j. angielskim
  • Udział w pracach związanych z tworzeniem innowacyjnych urządzeń wprowadzanych na rynek

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu i projektowaniu systemów embedded
  • Umiejętność tworzenia aplikacji w języku C/C++
  • Wykształcenie techniczne (informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość technik kodowania, protokołów IP, interfejsów oraz podsystemów hardware
  • Umiejętność czytania schematów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca gwarantuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwość pracy w oparciu o UoP lub B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • 30 dni płatnego urlopu
  • karta Multisport
  • Możliwość rozwoju technologicznego
  • Pracę przy innowacyjnych projektach

Zainteresowanych kandydatów/ki prosimy o przesyłanie CV w jęz. ang. za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/A103; 90-557, Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management