Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS ( nr cert 8631) dla Klienta z branży instalacji elektrycznych SN i NN, usług elektroinstalacyjnych pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Elektryk

Region: cała Polska (Wrocław, Rzeszów, Ostrołęka)
Obowiązki

-czytanie schematów elektrycznych, wytycznych i innych dokumentów zawartych w dokumentacji technicznej,
-montaż detali mechanicznych w szafach, dobór materiałów potrzebnych do montażu
-posługiwanie się instrukcjami montażowymi w celu zachowania norm i jakości,
-montaż aparatury elektrycznej w szafach, również samodzielny dobór miejsca oraz sposobu montażu,
-oprzyrządowanie szaf,
-umiejętność doboru przekroju, typu, tras kablowych i innych szczegółów na podstawie informacji zawartych w instrukcjach,
-uruchomienia systemów oraz jego nadzór.

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe (elektromechanik, elektryk, mechatronik, automatyk lub elektronik),
-doświadczenie w pracy w instalacjach elektrycznych SNi NN, elektroinstalacjach.
-praktyczna znajomość obwodów analogowych i cyfrowych,
-aktualne uprawnienia SEP E, 1 kV, i więcej.
-umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
-gotowość do pracy w delegacjach
-mile widziana znajomość zasad pneumatyki i hydrauliki oraz doświadczenie w zakresie systemów automatyki przemysłowej,
-gotowość do pracy w delegacjach (Wrocław, Rzeszów, Ostrołęka)

Oferujemy

-pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
-zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
-atrakcyjne wynagrodzenie + premia
-przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane, spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie Cv lub kontakt telefoniczny. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna