Opis stanowiska pracy

Firma działąjąca w branży elektrycznej poszukuje elektryków z doświadczeniem do pracy na terytorium Katowic i okolic.

Zadania:
- wykonanie instalacji elektrycznych nisko i wysoko prądowych,
- podłączanie urządzeń elektrycznych (gniazda, łączniki, oprawy, czujki itp.),
- wykonywanie tras kablowych,
- konserwacja instalacji elektrycznych,
- wykonywanie pomiarów elektrycznych,
- obsługa i wykonawstwo instalacji domofonowych, alarmowych i sieci LAN,
- podłączanie i montaż okablowania szaf rozdzielczych,

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B,
- Aktualne uprawnienia SEP,
- Zdolność do samodzielnej pracy według rysunków technicznych.
- sumienne i profesjonalne wykonywanie powierzonych obowiązków,
- umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

Firma wykonuje instalacje elektryczne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
16PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne