Opis stanowiska pracy

Jesteś rzetelny, skrupulatny i dobrze zorganizowany? Masz uprawnienia SEP, jesteś elektrykiem?

Świetnie!

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (nr certyfikatu 1235) i poszukujemy elektryków z wykształceniem kierunkowym do pracy w Norwegii.

Miejsce pracy: Norwegia

Jako elektryk okrętowy będziesz zajmować się:

  • Przeglądami, konserwacją, naprawami i pomiarami urządzeń elektrycznych/ elektronicznych;
  • Podłączaniem urządzeń elektrycznych;
  • Układaniem kabli;
  • Diagnozowaniem oraz usuwaniem awarii urządzeń oraz podzespołów

Oferujemy:

  • Pracę za granicą dającą duże możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Kompleksową organizację formalności związanych z wyjazdem;
  • Zakwaterowanie i transport;
  • Rotację 5/2;
  • 54h pracy w tygodniu;
  • Odzież i buty robocze oraz narzędzia do pracy;
  • Feriepenger wypłacane 30.06 kolejnego roku.

Zainteresowany? Aplikuj drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

~~Codziennie kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami~~

Prezentacja firmy

Time Personale Sp.z o.o. jest firmą, która zajmuje się rekrutacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja