Opis stanowiska pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie: między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

Miejsce pracy: Bawaria / Badenia-Wirtembergia

Zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i publicznych
  • budowa tras kablowych
  • podłączanie rozdzielnic budowlanych, licznikowych, modułowych
  • budowa (okablowywanie) maszyn, agregatów i linii produkcyjnych
  • montaż szaf sterowniczych (okablowanie i testy modułów)
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • przeprowadzanie testów
  • praca na podstawie schematów / planów elektrycznych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu
  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)
  • DIETY kalendarzowe w wysokości 44,00 EUR od poniedziałku do niedzieli
  • EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Lederer GmbH jest od ponad 25 lat na rynku i specjalizuje się w profesjo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna