Opis stanowiska pracy

Niemiecka Agencja Pracy Old School Industries Hamburg GmbH z siedzibą w Hamburgu zatrudni: doświadczonego ELEKTRYKA
Lokalizacja: Halle Saale/ Niemcy.
Wynagrodzenie do 3000 brutto miesięcznie/pełen etat

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony
• czas pracy: 40 godzin tygodniowo
• stabilne zatrudnienie i długookresowa współpraca
• wynagrodzenie do 3000 euro brutto miesięcznie za pełen etat, w zależności od doświadczenia

Praca polega na utrzymywaniu w należytym stanie kompleksowych urządzeń elektrycznych na terenie firmy, działające w branży kosmetycznej.

Wymagania

• wykształcenie zawodowe jako elektryk, elektronik i posiadane uprawnienia
• doświadczenie zawodowe
• znajomość języka: niemiecki/angielski w stopniu umożliwiającym podstawową komunikacje w pracy.

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji