WORK SERVICE S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • domowe instalacje elektryczne
  • wykonywanie szczelin, rynien pod okablowanie
  • czytanie rysunku instalacji elektrycznej
  • podłączanie gniazdek i włączników
  • montaż oświetlenia oraz fotokomórek,czujników
  • usuwanie usterek
  • instalacje prądu o niskim natężeniu
  • montaż skrzynek rozdzielczych, instalacje automatyki domowej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnień SEP do 1kW
  • doświadczenia w prostych pracach z elektryką
  • prawa jazdy kat. B i własnego samochodu ze względu na pracę w różnych regionach Niemiec Wschodnich
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego

CO OFERUJEMY?

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową zawieraną na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym
  • stawkę godzinową 12,19 e/brutto + 40 euro netto diety
  • pracę w dni robocze po 8 h, możliwość wyrabiania nadgodzin
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • mieszkanie o dobrym standardzie (pościel, naczynia, opłata ok 15 euro/dzień pokrywana z diety)
  • opiekę polskiego Koordynatora na miejscu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.