Opis stanowiska pracy

Poszukujemy niemiecko-języcznych pracownikόw na nasze budowy na terenie Niemiec.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy oraz samochód

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 15 € Brutto + do 7 € Netto diety na godzine
  • Pracę w niemieckiej firmie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich (bezpośrednio z niemieckim pracodawcą)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

Seit unserer Gründung im Jahre 1995 haben wir uns zu einem Profi in der Überlassung von... gewerblich/ technischem Fachpersonal entwickelt.

Entscheiden Sie sich für eine Zusammenarbeit mit der ELSTA GmbH und profitieren Sie von unserer umfassenden Erfahrung als leistungsstarker Personaldienstleister. Sie als unser Partner können auf umfassende Ressourcen an gründlich geschulten Mitarbeitern mit hoher Motivation und ausgeprägtem Qualitätsbewusstsein zurückgreifen, die sich bei unzähligen Einsätzen hervorragend bewährt haben.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Praca fizyczna