Opis stanowiska pracy

  • Prace montażowe, serwisowe i utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych i elektrowniach
  • Diagnostyka i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych, silnikach i urządzeniach elektrycznych etc.
  • Testy systemów elektrycznych ,szaf rozdzielczych etc., stosowanie specyfikacji jakościowej
  • Udoskonalenia i optymalizacja instalacji produkcyjnych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Realizacja kontroli I / O i próbnych uruchomień instalacji
  • Rozwiązywanie problemów i wsparcie podczas nowych uruchomień

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe technik elektryk/elektronik lub w podobnym zawodzie,
  • Kilka lat udokumentowanego doświadczenia zawodowego w branży przemysłowej i/lub energetycznej
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość zaakceptowania elastycznego system pracy
  • Prawo jazdy kat B
  • Posiadanie ważnych certyfikatów bezpieczeństwa SCC ,Safepas, CSCS,VCA etc. będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie uprawnień do używania maszyn budowlanych (wózki widłowe, manipulatory teleskopowe, platformy podnośnikowe) będzie dodatkowym atutem.

W przypadku aplikowania prosimy o dołączenie następującej dokumentacji:

  • CV i list motywacyjny

Prezentacja firmy

Kurt Schuhmacher KG jest renomowaną firmą montażową ,od lat działającą w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy