Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Elektryk

Miejsce pracy: Łaziska Górne
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymywanie ciągłości pracy maszyn w zakresie elektryki, automatyki i systemów sterowania,
  • szybkie reagowanie na awarie maszyn oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,
  • wspieranie osób pracujących na pozostałych stanowiskach UR i współdzielenie się wiedzą zdobytą przez doświadczenie,
  • wprowadzanie ciągłych udoskonaleń poprzez wyciąganie wniosków z awarii oraz przesyłanie uwag, sugestii do bezpośredniego przełożonego,
  • montaż instalacji i urządzeń w zakresie elektrycznym,

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • gotowości do pracy zmianowej,
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami elektrycznymi w produkcji przemysłowej,
  • znajomości układów pneumatyki przemysłowej,
  • uprawnień elektrycznych SEP gr 1, do 1kV,
  • umiejętności z zakresu urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3- zmiany,
  • dodatkowe szkolenia,
  • pakiet premii miesięcznych i rocznych,
  • premie świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • kartę multisport,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.