Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0179

Obowiązki:

wykonywanie napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urzadzeń niezbędnych do realizacji procesu produkcyjnego oraz wymagań utrzymania ciągłości ruchu maszyn, urządzeń linii produkcyjnych,
-raportowanie z przeprowadzonych prac i analizy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • uprawnienia energetyczne grupy 2 i 3 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie podstawowe + nagrodę miesięczną do 20% Dodatek za pracę wykonywaną w weekendy Pracę zmianową wg. stabilnego harmonogramu pracy Roczną nagrodę za dyspozycyjność w pracy Pakiet Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku urlopowego świadczenia pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy) Bezpłatny transportu do/z pracy z kierunków Bytomiec, Gronów, Gubin Nieodpłatne obiady Odzież ochronną Program poleceń pracowniczych - nawet 2545,20 zł Skuteczny program wdrożenia pracownika (onboarding), szkolenia i rozwój zawodowy Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia na życie Nieoprocentowane pożyczki w ramach Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej Imprezy integracyjne dla pracowników - jak również dla dzieci pracowników Pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Miejsce pracy: GUBIŃSKA 63, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy