Hays Poland

Elektryk

Katowice
Elektryk
Katowice
NR REF.: 1149420

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Chorzowa, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Elektryk (dział Utrzymania Ruchu).

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości dostępności maszyn produkcyjnych: montaż, naprawa, konserwacja elementów instalacji elektrycznej
  • Kontrola stanu technicznego maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Udział w montażu oraz odbiorze technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość instalacji elektrycznych
  • Znajomość automatyki przemysłowej
  • Znajomość budowy maszyn
  • Uprawnienia SEP G1 E
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany od poniedziałku do piątku)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę bezpośrednio w firmie,
  • Zaawansowany program szkoleniowy,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Nowoczesne miejsce pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy