Opis stanowiska pracy

miejsce pracy: Police (zachodniopomorskie)

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie min. Średnie o kierunku elektrycznym lub pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość aparatury niskiego napięcia
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymaniu kontaktów z klientami
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu zadań
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • uprawnienia sep E

DODATKOWE ATUTY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i produkcji rozdzielnic niskiego napięcia
  • kreatywność

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • pracę w wykwalifikowanym zespole
  • możliwość rozwinięcia umiejętności

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie dokumentów magazynowych
  • obsługa zakresie zamówień
  • przyjmowanie i wydawanie towaru w magazynie

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego... wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis