ELEKTRYK

Miejsce pracy: Katowice

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

poszukuje kandydatów do pracy dla swojego partnera we Francji

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Francja

Zadania:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym i w budynkach użyteczności publicznej
  • praca według planów elektrycznych
  • kładzenie tras kablowych
  • montaż tablic rozdzielczych, gniazdek i przełączników
  • montaż oświetlenia
  • instalacja systemu ogrzewania elektrycznego
  • instalacja systemów przeciwpożarowych, domofonów, alarmów

Wymagania:

  • wyuczony zawód - elektryk
  • udokumentowane doświadczenie w pracach elektrycznych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego mile widziana

Oferujemy:

  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
  • gwarancję zakwaterowania
  • organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziane osoby z własnym autem)
  • pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
  • ubrania robocze
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.