Inaxtion BV

Firma InAxtion jest biurem pośrednictwa działającym od 22 lat w obszarze konstrukcji i instalacji w różnych gałęziach przemysłu na rynku Holenderskim. Obecnie zatrudniamy ok. 850 wykfalifikowanych pracowników, pracujących dla 360 aktywnych klientów.

Elektryk

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia
  • pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych
  • modernizacja obiektów elektrycznych

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie techniczne
  • posiadasz 3-5 lat doświadczenia
  • masz ważne uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane upr. do 6kV) lub chcesz je zrobić
  • posiadasz umiejętność czytania dokumentacji
  • jesteś samodzielny/a i sprawny/a w działaniu
  • gotowość do relokacji
  • prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem
  • wymagany język angielski lub niemiecki
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • wysoka precyzja
  • samodzielność

Oferujemy:

  • stała stabilna praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość extra płatnych nadgodzin
  • zarobki min. 500 euro tygodniowo, na konto (wypłaty co tydzień)
  • darmowe mieszkanie (zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie, pokoje jednoosobowe, internet)
  • dojazdy do pracy
  • auto z kartą paliwową
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • ubezpieczenie (108 euro)
  • wsparcie naszych Konsultantów (sofi numer, bank, lekarz itp.)
  • możliwość odbycia kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Mile widziane CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.