Hays Poland

Elektryk

Gliwice
Elektryk
Gliwice
NR REF.: 1138794

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryka.

Obowiązki:

  • Dbałość o utrzymanie ruchu w obszarze elektryki,
  • Eliminowanie możliwych defektów i usterek
  • Praca zgodna z założeniami TPM
  • Naprawa usterek związanych ze sterownikami PLC

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość sterowników PLC
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

Oferujemy

  • Możliwość pracy w projekcie typu greenfield
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

Jeśli to oferta dla Ciebie, prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy