Opis stanowiska pracy

Sanpro Synergy to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko ELEKTRYK

(nr ref.  E/DG/19)

Do pracy w DĄBROWA GÓRNICZA (woj. śląskie),

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk, którym chcielibyśmy powierzyć obowiązki związane z serwisem i naprawą:

- urządzeń elektroenergetycznych,

- suwnic,

- napędów elektrycznych,

- układów sterowniczych,

- instalacji oświetleniowych,

- rozdzielni elektrycznych

Kandydatom chcielibyśmy zaproponować:

- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie zasadnicze od 3000,00 do 3400,00 brutto

- premie miesięczne

- dodatek za system 4 brygadowy ok 1000,00 zł brutto

- dodatek układowy 80 zł

- posiłki regeneracyjne oraz napoje

- dofinansowanie w zakresie ZFŚS do wczasów, wycieczek, przedszkola i żłobka

- dofinansowanie do karty sportowej,

- Pracowniczy Program Emerytalny

- grupowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

- możliwość zdobycia uprawnień w ramach zatrudnienia

- pracę w systemie 4 brygadowym lub 1 zmianowym

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

- posiadają uprawnienia SEP G1-E min. do 1 kV oraz SEP G2/G3 - E

- potrafią posługiwać się przyrządami pomiarowymi (woltomierz, amperomierz, omomierz, induktorowy miernik izolacji )

- potrafią odczytywać proste schematy elektryczne oraz odczytywać wyniki z pomiarów

- posiadają znajomość zasady działania i budowy podstawowych urządzeń elektrycznych (silniki, aparatura sterownicza)

- potrafią lokalizować i usuwać podstawowe usterki instalacji elektrycznych, układów zasilania oraz oświetlenia

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy