Elektryk

41-709 RUDA ŚLĄSKA, śląskie

Eltech Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma Eltech znajdująca się w Rudzie Śląskiej od 25 lat zajmuje się obsługą klientów branży instalacji teletechnicznych ,oraz fotowoltaiki w chwili obecnej poszukujemy pracownika do działu technicznego na stanowisku elektryk do wykonywania prac w zakrasie montażu osprzętu elektrycznego , instalacji elektycznych .

Wymagania

Wymagania :
- wykształcenie kierunkowe jako Elektryk
- doświadczenie w zawodzie
- uprawnienia SEP do 1 kv
- prawojazdy kat B
- samodzielność

Firma Eltech znajdująca się w Rudzie Śląskiej od 25 lat zajmuje się obsługą klientów branży... instalacji teletechnicznych , specjalizujmy się w instalacjach zbiorczych telewizji oraz monitoringu , alarmach itp. Zaopatrujemy również instalatorów tej branży w profesjonalny sprzęt i materiały niezbędne do zrealizowania tychże instalacji.
W chwili obecnej poszukujemy pracownika do działu sprzedaży .
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
28,00 zł - 30,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
plus premia
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis