Klimat Solec Sp. z o.o.
KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju.

ELEKTRYK ZAKŁADOWY

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Obowiązki:

  • obsługa i utrzymanie urządzeń zasilających zakład produkcyjny,
  • utrzymanie urządzeń, aparatów i maszyn na terenie zakładu,
  • wykonywanie przeglądów, remontów i pomiarów,
  • usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • zapewnienie stałej gotowości maszyn i urządzeń.

Wymagania :

  • wykształcenie średnie zawodowe,
  • znajomość układów automatyki maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność montażu i serwisowania układów elektrycznych,
  • podstawowa znajomość budowy maszyn,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy :

  • umowę o pracę na pełen etat (możliwość współpracy również w innej formie),
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • pracę w  nowoczesnym środowisku technicznym,
  • profesjonalne narzędzia pracy.