Elektryk z DSB - wszystko gratis, rotacja!

Adecco Solutions AS

Odda, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rozpoczynamy rekrutację na jeden z największych i najbardziej prestiżowych projektów dla elektryków z DSB!

Założona w roku 1920 huta cynku jest we wspaniałej lokalizacji tuż obok Sorfjorden na zachodzie Norwegii. Produkcja cynku w Oddzie jest jedną z najbardziej wydajnych klimatycznie na świecie. Modernizacja fabryki zlokalizowanej w Oddzie wymaga wielu doświadczonych elektryków.

Poszukujemy elektryków z DSB, którzy będą odpowiedzialni za renowację instalacji elektrycznych.

Do głównych obowiązków należy:

  • Kompletna instalacja elektroniki, przyrządów i automatyki – każda część instalacji, takie jak połączenie transformatora wysokiego napięcia do szaf, świateł, włókien światłowodowych, silników itp.
  • Praca jest zakończona po etapie ukończenia mechanicznego
  • Dodatkowy zakres prac w celu wsparcia poddania do użytku/uruchomienia
  • Samodzielna praca według rysunków

Co oferujemy:

  • Stawkę 335 – 340 NOK na godzinę (brutto) na projekcie
  • Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju 300m od fabryki, z pralnią umiejscowioną na tyłach każdego baraku, parkingiem, pokojami socjalnymi w części wspólnej takimi jak pokoje telewizyjne czy salony, darmowe WiFi
  • Pracę w systemie rotacyjnym 15 dni pracy na 20 dni wolne z biletami pokrytymi na każdą rotację
  • Kantynę serwującą śniadania, obiady i kolacje za darmo z możliwością zapakowania lunchu w czasie śniadania
  • Dostęp do strefy fitness z możliwością wynajęcia wędki za darmo
  • Norweską umowę o pracę oraz wypłaty co dwa tygodnie
  • Długoterminowy projekt do końca roku
  • Asystę w koordynacji podróży
  • Pomoc konsultanta na miejscu

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w branży przemysłowej
  • DSB
  • Język angielski lub norweski na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Jako elektryk musisz mieć nastawienie na zasady bezpieczeństwa oraz umiejętność komunikacji. Powinieneś także wykazywać się dobrą umiejętnością organizacji. Niezbędna jest także determinacja, by stworzyć dobre środowisko pracy oraz nastawienie na działanie.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy