Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Poznań, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta – jednego z największych producentów komponentów dla branży automotive – obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Posiadasz wykształcenie elektryczne, elektrotechniczne lub kończysz właśnie swoją edukację w tym zakresie? Szukasz stabilnego pracodawcy, który stworzy Ci odpowiednie warunki do rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Będziesz odpowiedzialny za:

  • diagnostykę i naprawę usterek maszyn produkcyjnych, układów sterowania oraz zabezpieczeń
  • przeprowadzanie napraw, remontów , konserwacji maszyn oraz kontrolę systemu zabezpieczeń linii produkcyjnej
  • odpowiednią konfiguracja komponentów szaf sterowniczych
  • aktualizację dokumentacji technicznej

U kandydatów poszukujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego
  • uprawnień na dozór i eksploatację urządzeń elektrycznych
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym zakładzie – ciekawe szkolenia
  • umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zakładzie o wysokich standardach bezpieczeństwa
  • premie okolicznościowe

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji