Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Jelcz-Laskowice, Oława, Wrocław, Bystrzyca, dolnośląskie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0036335

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn;
  • Bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń;
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • Przeglądy maszyn i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego;
  • Prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych;
  • Udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych;

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu napraw elektrycznych;
  • Doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych;;
  • Ważne uprawnienia SEP do 1kV;
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku;
  • Umiejętność pracy w zespole (2-3 elektryków na zmianie);

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie + premie;
  • Możliwość rozwoju w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice;
  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie produkcyjnej;

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji