Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Choszczno, Myślibórz, Strzelce Krajeńskie

Zakres obowiązków:

  • prace naprawcze, serwisowe, remontowe i prewencyjne w obszarach utrzymania ruchu,
  • naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych oraz aparatów elektrycznych na podległym obszarze,
  • realizuje zlecenia wydane przez bezpośredniego przełożonego,
  • współpraca z technikami DUR i pracownikami produkcji.

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w pracy z maszynami, mile widziane w dziale Utrzymania Ruchu,
  • uprawnienia E1 E2,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość napędów i serwonapędów, pneumatycznych i hydraulicznych układów automatyki,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera w branży,
  • świadczenia dla pracowników - m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • kursy i szkolenia finansowane przez pracodawcę oraz szkolenia wewnętrzne z obsługi nowych maszyn,
  • wsparcie opiekuna w czasie wdrożenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton