Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej – obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • wykształcenia średniego lub wyższego technicznego - preferowane kierunki to: elektrotechnika, elektronika
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadania eksploatacyjnych uprawnień SEP
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • doświadczenia w diagnozowaniu i usuwaniu usterek maszyn
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność techniczna za powierzony obszar
  • diagnostyka i naprawa usterek, awarii maszyn produkcyjnych
  • przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn oraz urządzeń
  • udział w rozruchu nowych maszyn i urządzeń

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji