Elektryk utrzymania ruchu

Reflex Sp. j.

Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma REFLEX K.Nowak Spółka Jawna specjalizuje się w produkcji elementów i zespołów metolowych głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:Elektryk utrzymania ruchu

Obowiązki:

·         Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn i urządzeń w obszarze elektrotechniki i automatyki

·         Przeglądy okresowe i bieżące naprawy maszyn i instalacji

·         Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromechanik, automatyk)
• Doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych maszyn i automatyki przemysłowej
• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Firma REFLEX K.Nowak Spółka Jawna specjalizuje się w produkcji elementów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do negocjacji
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji