ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą

Zadania:
• Zapewnianie ciągłości pracy maszyn, urządzeń oraz infrastruktury zakładu
• Dokonywanie okresowych, prewencyjnych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym oraz elektronicznym
• Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
• Instalowanie i uruchamianie nowych urządzeń oraz realizacja ich modyfikacji
• Codzienna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne lub wyższe z zakresu: elektryka, elektronika)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane Utrzymanie ruchu)
• Znajomość elektryki, elektroniki, automatyki, układów pneumatycznych i hydrauliki siłowej
• Uprawnienia SEP (mile widziane)
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Wiedza i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• Konkurencyjne wynagrodzenie rynkowe
• Premie miesięczne oraz roczne
• Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport, świadczenia świąteczne itp.)
• Możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji
• Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy