Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Elektryk Utrzymania Ruchu

Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant).

Twój zakres obowiązków

  • Realizacje zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie,
  • Konstruowanie nowych narzędzi,
  • Diagnozowanie problemów oraz usprawnianie pracy linii produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za narzędzia oraz sprzęt
  • Współpraca z producentami w zakresie serwisowania maszyn i urządzeń,
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych,
  • Wsparcie przy problemach technicznych, diagnozowanie awarii,
  • Ustalanie planów prewencyjnych w celu poprawy niezawodności maszyn,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn,
  • Analizowanie przyczyn awarii, planowanie działań naprawczych i zapobiegawczych,
  • Wsparcie techniczne w zakresie modyfikacji maszyn i wdrażania nowych projektów,
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych, zmiany oprzyrządowania,
  • Modernizacje istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Mechatronika, Elektrotechnika, Elektronik)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 4 lata
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Uprawnienia energetyczne eksploatacja grupa II i III (mile widziane)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania oraz schematów elektrycznych i (pneumatycznych oraz rysunków technicznych mile widziane)
  • Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegu procesów produkcyjnych,
  • Chęć dalszego rozwoju w zakresie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki,
  • Zaangażowanie w pracę, praca zespołowa, komunikatywność, zorientowanie na rezultaty.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny( kartę sportową – OK System, prywatną opiekę medyczną LUXMED, wczasy pod gruszą, bony i paczki na święta, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie szkoleń i kursów, spotkania integracyjne, preferencyjne pożyczki, kawa / herbata, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, wyprawka dla dziecka, paczki świąteczne