Elektryk Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1138939

Dla Naszego klienta,międzynarodowego przedsiębiorstwa budowlanego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:

  • Naprawy, konserwacje oraz kontrole stanu technicznegomaszyn i urządzeń,
  • Uczestnictwo w montażu urządzeń, odbiór techniczny,
  • Prowadzenie zapisów dotyczących napraw, pewencji lub remontow

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku elektryka,
  • Uprawnienia SEP G1 E,
  • Umiejętność diagnozowania usterek i ich późniejszego usuwania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Program wdrożeniowy,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Jeśli to oferta dla Ciebie, kliknij przycisk APLIKUJ i prześlij Nam swoje aktualne CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy