Elektryk utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Bieruń, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bieruń
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej
  • Udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn i urządzeń
  • Udział w pracach instalacyjnych dla nowych maszyn
  • Zapewnianie ciągłości produkcji  - zapobieganie awariom lub postojom urządzeń i linii produkcyjnej
  • Kontrola prawidłowości działania maszyn zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej i montażowej
  • Zgłaszanie sugestii zmian technicznych w maszynach
  • Raportowanie realizowanych zadań
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Analiza przyczyn pojawiających się awarii i proponowania działań zaradczych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym na stanowisku elektryka
  • Znajomość systemów sterowania maszyn, umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienie G-1 E do min. 1kV
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków zaangażowanie, inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Premia miesięczna, nagroda kwartalna, nagroda jubileuszowa
  • Dofinansowanie do obiadów w stołówce pracowniczej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe, świadczenie świąteczne i inne)
  • Dofinansowanie do kart Multisport Benefit
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Program rekomendacji pracowników
  • Szerokie pole rozwoju zawodowego
  • Międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy
  • Kursy językowe i szkolenia

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.