ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU W NIEMCZECH J

S&A Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z silnymi relacjami biznesowymi na arenie międzynarodowej, dla naszego klienta- lidera w branży elektrycznej w Niemczech, poszukujemy pracowitych osób na stanowisko ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU.

Zadania

  • Analiza przyczyn usterek
  • Zapewnienie i utrzymanie wszystkich dostaw energii elektrycznej na zakładzie produkcyjnym
  • Wsparcie w zakresie konserwacji
  • Montaż systemów i prowadzenie kabli dla linii energetycznych
  • Montaż urządzeń dystrybucji i przełączania energii elektrycznej

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Zarobki między jedenaście tysięcy dwieście - dwanaście tysięcy pięćset zł brutto
  • Zwrot kosztów podróży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dieta za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość nadgodzin/zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Legalne zatrudnienie
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Prezentacja firmy

Agencja pracy tymczasowej S&A Sp.z.o.o działa na terenie Polski i Europy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 200PLN - 12 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie